Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stabrów: Granaty na gruszce

Utworzony przez Inez, 19 sierpnia 2010 r. o 20:35 Powrót do artykułu
Inez, ty cały czas swoje. to jakieś zboczenie? Tylko tobie jedno w głowie. Zapisz się do jakiegoś domu publicznego dla poszukiwaczy, tam będą cię macali wykrywaczami po ....cip.e. I tak pewnie juz jest mocno rozjeb.a że mało który sie skusi. Może lipek albo FJD? Oni biora wszystko jak leci. Nie przebieraja nawet w chłopakach z klubu piszczałek. Kto chce zostać kapitanem musi poddać się leczeniu i kuracji w SPA FJD. Tam przechpodzi pranie mózgu i dostaje pierwszą piszczałkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kiedys na poszukiwaniach skarbów i spotkałem jedną taką w lesie. Zrobiła mi loda, miała na imię Inez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA pier***E NIEŻLI JESTEŚCIE.POZDROWIONKA I TAK TRZYMAĆ ,NA LUZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na luzie? Ja lubię zmieniać biegi. Może razem gdzieś pojedziemy? Inez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Bartku. Śledzę twoje poczynania od dłuższego czasu nie tylko w tym temacie ale również i pozostałych. Nie chce ci mówić, ale pisząc tego typu rzeczy łamiesz prawo i jest to ścigane z urzędu a nie z powództwa cywilnego. Więc apeluje do ciebie uspokój się, albo powiedz swoim rodzicom, żeby szukali wysokiego kredytu na odszkodowania i koszty sądowe. Pamiętaj nikt nie jest anonimowy w sieci!!! Z pewnych źródeł wiem iż administracja serwisu została już poinformowana o tym co wypisujesz! Dalsze korki są tylko kwestią czasu i twojej dobrej woli. Zastanów się dwa razy zanim napiszesz kolejnego posta! Sam prowokujesz innych użytkowników, podszywasz się celowo pod istniejące osoby na innym forum w taki sposób, że zbieg okoliczności jest w 100% wykluczony! To, że masz neostradę i dynamiczne IP nie gwarantuje ci, nawet 1% anonimowości. W razie interwencji prokuratora, twój dostawca internetu jest zobowiązany do udostępnienia twoich danych, logów oraz wszystkich informacji potrzebnych do postawienia cię przed obliczem Temidy. Jeżeli szukasz aktów prawnych to proponuje zapoznać się z ostatnio przyjętymi ustawami. Ja ci ich nie podeśle!! Nie będę robić nic za ciebie! Tak więc zapraszam cię do refleksji nad swoimi czynami zanim będzie przysłowiowa musztarda po obiedzie. Pozdrawiam Prawnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartusiu nie jesteś anonimowy...Straszysz Temidą wszystkich,a sama Cię dopadnie już nie długo,podszywasz się pod inne osoby szkalując je...na forum jest ponad 8tys ludzi,pomyśl o zbiorowym pozwie przynajmniej połowy.....nie wystarczy Ci po tym nawet na maść od pryszczy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poszukiwaczu, kogo straszysz? Maż klepki w głowie niepoukładane. Chyba ci te niskie częstotliwości nie pozwalają racjonalnie myśleć. Stuknij najpierw się w głowę zanim zaczniesz głupoty tu pisać. Daliście już popis swoich umiejętności rodem z rynsztoka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...